Menu
Obec Jestřabí Lhota
obecJestřabí Lhota

Zahájení realizace projektu "Zvýšení dopravní bezpečnosti v obci Jestřabí Lhota"

Ilustrační obrázek

S radostí oznamujeme, že naše obec Jestřabí Lhota zahajuje realizaci projektu zaměřeného na zvýšení dopravní bezpečnosti v obci Jestřabí Lhota.

Na  jednání Výboru SFDI dne 12. února 2024 bylo rozhodnuto o plném finančním zabezpečení celého projektu z rozpočtu SFDI na akce, které mají za cíl zlepšit bezpečnost a plynulost dopravy, či umožnit snadnější pohyb osobám s omezenou schopností pohybu nebo orientace v období 2023-2024.
Na bezpečnost bylo schváleno 206 akcí s limitní výší příspěvku 1 054,638 mil. Kč. Přehled schválených žádostí naleznete zde
Celé oznámení Státního fondu dopravní infrastruktury zde.
Toto rozhodnutí nás sice neopravňuje k samotné stavbě(nenahrazuje platné stavební povolení), ale potvrzuje úplné finanční zabezpečení celého projektu. Začátek stavby je plánován na březen 2024 a potrvá po celý rok 2024. Harmonogram prací připravuje vybraný zhotovitel stavby v úzké koordinaci se stavbami jiných subjektů na území obce, jako jsou například ČEZ Distribuce při ukládání vedení do země, či Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje při opravě vozovek.
Chceme tímto projektem výrazně zlepšit nejen vzhled naší obce, ale především zvýšit bezpečnost našich občanů.
Děkujeme vám za trpělivost a spolupráci v této záležitosti. Věříme, že výsledek našich úsilí přinese výrazné vylepšení nejen prostředí naší obce, ale také bezpečnostní pocit všech obyvatel. Sledujte prosím naše internetové stránky a sociální sítě pro další aktualizace a informace ohledně průběhu stavby.
Děkujeme vám za pochopení a trpělivost během této doby.
Obecní úřad Jestřabí Lhota
Datum vložení: 13. 2. 2024 8:14
Datum poslední aktualizace: 13. 2. 2024 8:30
Autor: Redaktor stránek

ŽIVOT V OBCI

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Svátek a výročí

Svátek má Martina

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Červenec - úrody blíženec.

Pranostika na akt. den

Červenec horký, pěkné jsou vdolky.

Fotogalerie

ČEZ distribuce

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Zjednodušená verze stránek

Místní firmy

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Akce podpořené dotacemi

Obec Jestřabí Lhota
obecJestřabí Lhota