Obec Jestřabí Lhota
obecJestřabí Lhota

I domácí mazlíčci jsou živé bytosti

Vážení spoluobčané,
musíme vás informovat, že majiteli kocoura v naší obci někdo postřelil jeho mazlíčka. Připomínáme, že zvířata jsou také živé bytosti, které si zaslouží naši péči a respekt. Zdá se, že někteří lidé tuto informaci postrádají, proto ji sdílíme touto cestou.

Prosíme všechny, aby byli ohleduplní a chránili nejen naše domácí mazlíčky, ale i přírodu kolem nás.Upozorňujeme též majitele domácích mazlíčků, opouštějících nemovitosti,aby si je ve svém zájmu značili obojky. Děkujeme za vaši pozornost.

Ještě pár vět od majitele, stojí též za přečtení,citujeme: "Tento kocourek byl nalezen na hnojišti a dostal od nás šanci na lepší život.Naši lásku nám vrací .Bohužel se našel člověk který ho střelil do nožičky.Dostal tedy další šanci v podobě operace (za nemalé peníze).Velice nás mrzí že i tato zvířátka některým lidem VADÍ.Je to smutné.Přikládáme foto.Doufejme, že se to nebude opakovat, jinak podáme TO. "

Datum vložení: 22. 6. 2024 11:51
Datum poslední aktualizace: 22. 6. 2024 15:11
Autor: Redaktor stránek

ŽIVOT V OBCI

Svátek a výročí

Svátek má Martina

Červenec - úrody blíženec.

Červenec horký, pěkné jsou vdolky.

ČEZ distribuce

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Zjednodušená verze stránek

Místní firmy

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Akce podpořené dotacemi

Obec Jestřabí Lhota