Aktuality - Zákaz používání pitné vody k užitkovým účelům v týdnu od 16.října 2023

Obec z letadla

V článku je výzva k výraznému šetření pitnou vodou z důvodu stavebních zásahů na úpravně pitné vody a odstávce akumulace pitné vody v týdnu od 16.10.2023

Vážení občané,

rádi bychom vás informovali o důležité události, která nás čeká v týdnu od 16. října 2023. V tomto období budou probíhat stavební prace a odstávka naší akumulační nádrže v úpravně vody. Tato událost vyžaduje naši společnou pozornost a spolupráci.

Abychom zajistili dostatečnou dostupnost pitné vody v průběhu této doby, je nezbytné přijmout několik opatření. V období stavebních prací a odstávky akumulační nádrže bude šetření pitnou vodou představovat klíčovou součást našeho úsilí.

Konkrétně to znamená, že od 16. října 2023 budeme mít dočasný zákaz používání pitné vody k užitkovým účelům, jako je mytí vozidel, mytí chodníků, nebo zalévání zahrad. Toto opatření je nutné pro udržení dostupnosti pitné vody pro naše základní potřeby.

Věříme, že každý občan projeví solidaritu a spolupracuje v tomto náročném období. Je to dočasné opatření, které nám pomůže zajistit, že budeme mít dostatečnou pitnou vodu, až se stavební práce dokončí.

Děkujeme za vaši spolupráci a pochopení. Společným úsilím můžeme tuto situaci zvládnout a zajistit, aby naše obec Jestřabí Lhota měla i nadále přístup k kvalitní pitné vodě a připojení nového vrtu do našeho vodovodu a rekonstrukce úpravny vody budou moci být úspěšně dokončeny.

Opatření by se při této úspoře vody nemělo projevit v zásobování obce pitnou vodou pro základní potřeby.

Zastupitelstvo obce Jestřabí Lhota

Zároveň upřesňujeme informaci z posledního Zpravodaje, kde bylo uvedeno datum 9.října 2023.

Datum vložení: 3. 10. 2023 9:44
Datum poslední aktualizace: 3. 10. 2023 9:51