Obec Jestřabí Lhota - Zjednodušená verze stránek
Nastavení velikosti písma
+

Aktuality - Nové samolepky na popelnice.

Popelnice-odpady ilustrační foto

Obec JESTŘABÍ LHOTA informuje občany, že od ledna 2026 budou k dispozici nové samolepky na popelnice. Změna se týkái způsobu distribuce, neboť samolepky nebudou roznášeny do poštovních schránek, jak bývalo zvykem.

Obec JESTŘABÍ LHOTA oznamuje, že od ledna 2026 došlo k zavedení nových samolepek na popelnice. Tyto samolepky nebudou distribuovány do poštovních schránek jako dosud, ale občané si je mohou vyzvednout osobně na obecním úřadě. Je nutné, aby při vyzvednutí samolepek došlo k zaplacení poplatku za odpady. Děkujeme za pochopení a spolupráci s naší obcí v této záležitosti.

Datum vložení: 5. 1. 2026 11:08
Datum poslední aktualizace: 5. 1. 2026 11:11
Autor: Redaktor stránek