Aktuality - Bližší informace k možnosti kastrace koček - spolek Feliti.

Kočička obrázek

Konkrétní informace k možnosti levnější kastrace koček pomoci spolku Feliti.

Feliti Kastruje felitikastruje@seznam.cz
Komu: zájemcům
S Re: Objednávka kastrace -
Vážení žadatelé o úhradu kastrace z programu FELITI,
kastrační program běží již desátým rokem a počet žádostí stále stoupá. Naopak přísun finančních prostředků je velmi omezený, fungujeme pouze z příspěvků soukromých dárců, kterých v poslední době výrazně ubylo. Také oceňujeme sdílení a propagaci projektu Feliti.
Abychom mohli pokračovat v kastracích, je nezbytná Vaše pomoc s kastracemi dalších koček. Proto od Vás požadujeme symbolický SOLIDÁRNÍ PŘÍSPĚVEK na kastrace dalších koček ve výši 300 Kč za každou kočku i za každého kocoura (POKUD S NÁMI KASTRUJETE POPRVÉ, UMOŽNÍME VÁM KASTRACI DVOU KOČEK !!!, pokud bude vše v pořádku, můžete si pak požádat o zbytek koček). Tento Váš příspěvek nám umožní pokračovat v kastracích opuštěných koček, což je naším nosným programem, a pomůže nám vykastrovat jich tak co nejvíce. Je samozřejmě vaše právo s tímto příspěvkem nesouhlasit a zvolit si jinou organizace, která také provádí kastrace. Také se můžete obrátit o pomoc na svůj příslušný Obecní / Městský úřad nebo na jiný kastrační program.
POKUD SOUHLASÍTE, zašlete prosím nejpozdějí do 7 dnů (po této době je již žádost neplatná) příslušnou finanční částku na číslo účtu 99775534/2010 (do předmětu uveďte Vaše jméno a VS 007), sdělte nám tuto skutečnost (JAK ODPOVĚĎ NA TENTO EMAIL), abychom mohli připsání peněz hlídat a do emailu nám napište, kolik peněz jste zaslali a kolik koček a kolik kocourů budete kastrovat Po připsání peněz na náš účet obdržíte souhlas s kastrací koček (podle zaslané a domluvné částky - počet koček a kocourů), současně od nás veterinář obdrží avizo o tom, že se mu ozvete a domluvíte si termín kastrací. Pak už Vám nic nebrání domluvit si u veterináře termín a kastrovat.
Za Váš finanční příspěvek Vám na počátku každého roku můžeme vystavit doklad o daru (pokud k zaslané částce uvedete pouze slovo DAR a VS - pokud k zaslané částce uvedete něco jiného (např. kastrace), nebude Vám potvrzení moci být vystaveno), kterým si snížíte základ daně. Pokud se Vám kočky nepodaří odchytit, nebo se kastrace nepodaří z jiného důvodu na Vaší straně, peníze zpět NEVRACÍME, neboť se jedná o solidární příspěvek a použijeme jen na kastrace dalších koček.
FELITI hradí POUZE kastraci a ev. trhání zubů, vše ostatní si hradíte sami (odčervení, odblešení, apod.).
Děkujeme za pochopení a za vaši přízeň.
Alena Pávková
FELITI club z.s.