Menu
Obec Jestřabí Lhota
obecJestřabí Lhota
💥 Policie České republiky byla požádána o měření omezené rychlosti na staveništi. Stavba chodníků pokračuje od směru Farářka-náves 💥

Pár řádků ke kastrování koček v obci Jestřabí Lhota.

Koláž fotek

V článku je apel na zvážení kastrování koček v domácím chovu.

Vážení občané,

naši milovaní mazlíčci jsou neoddělitelnou součástí naší obce, a proto se obracím na vás s důležitým tématem, které se týká nejen nás, ale i jejich pohody - kastrování koček.

S rychlým rozrůstáním kočičí populace jsou spojeny nejen praktické obtíže, ale také zhoršení zdraví samotných zvířat. Proto vás naléhavě vyzýváme k zvážení možnosti kastrování vašich koček. Tím nejen pomáháte regulovat počet nechtěných potomků, ale přispíváte i k dlouhodobému zdraví vašich miláčků.

Máme v obci štěstí na výbornou veterinářku, která s obcí již spolupracuje na očkování domácích mazlíčků, a která je připravena poskytnout veškerou podporu a informace v této věci. Současně bychom vás rádi informovali o spolcích mimo naši obec, které se věnují aktivnímu kastrování koček. I když jsou mimo naše hranice, spolupráce s nimi může přinést významnou pomoc v péči o naše mazlíčky.

🐾 Zvažte tuto odpovědnou volbu a společně buďme strážci pohody naší obce i našich mazlíčků. 🌈

Více informací můžete získat na obecním úřadě nebo telefonicky na čísle 724 093 331.

S přáním klidného a spokojeného soužití,

Václav Nedbal, starosta obce

#KastrováníKoček #ZdravíMazlíčků #SpolečněProObec

Foto : Autor: *User:Ragesoss (Sage Ross) for one imageHisashi for 4 imagesUser:多摩に暇人 for one imageDerivative work: Caspian blue – From top left to bottom right.Top left File:Tesla the cat 2.jpg by User:Ragesoss (Sage Ross) as CC-BY-SATop middle File:Orange tabby cat sitting on fallen leaves-Hisashi-01A.jpg Hisashi at Flickr as CC-BY-SATop right File:Brown and white tabby cat and flower trees-Hisashi-01.jpg by by Hisashi at Flickr as CC-BY-SABottom left File:Mackerel tabby cat with orange eyes-Hisashi-02.jpg by Hisashi at Flickr as CC-BY-SABottom middle File:Black and white cat sitting on a street-Hisashi-01.jpg by Hisashi at Flickr as CC-BY-SABottom right File:Stray calico cat near Sagami River-01.jpg by User:多摩に暇人 as PD-self, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=8398053

Datum vložení: 16. 10. 2023 9:17
Datum poslední aktualizace: 16. 10. 2023 9:27
Autor: Redaktor stránek

ŽIVOT V OBCI

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1
1
2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Svátek a výročí

Svátek má Vít

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Často-li se v červnu hrom ozývá, kalné léto potom přicházívá.

Pranostika na akt. den

Svatý Vít dává trávě pít.

Fotogalerie

ČEZ distribuce

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Zjednodušená verze stránek

Místní firmy

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Akce podpořené dotacemi

Obec Jestřabí Lhota
obecJestřabí Lhota