Menu
Obec Jestřabí Lhota
obecJestřabí Lhota
💥Těšíme se na setkání s Vámi v předvánočním čase! Nová volba:Naše obec-spotřeba pitné vody(zkušební režim) * V sekci Obecní úřad- Hlášení rozhlasem naleznete záznamy hlášení obecním rozhlasem .💥

 

Pár řádků ke kastrování koček v obci Jestřabí Lhota.

Koláž fotek

V článku je apel na zvážení kastrování koček v domácím chovu.

Vážení občané,

naši milovaní mazlíčci jsou neoddělitelnou součástí naší obce, a proto se obracím na vás s důležitým tématem, které se týká nejen nás, ale i jejich pohody - kastrování koček.

S rychlým rozrůstáním kočičí populace jsou spojeny nejen praktické obtíže, ale také zhoršení zdraví samotných zvířat. Proto vás naléhavě vyzýváme k zvážení možnosti kastrování vašich koček. Tím nejen pomáháte regulovat počet nechtěných potomků, ale přispíváte i k dlouhodobému zdraví vašich miláčků.

Máme v obci štěstí na výbornou veterinářku, která s obcí již spolupracuje na očkování domácích mazlíčků, a která je připravena poskytnout veškerou podporu a informace v této věci. Současně bychom vás rádi informovali o spolcích mimo naši obec, které se věnují aktivnímu kastrování koček. I když jsou mimo naše hranice, spolupráce s nimi může přinést významnou pomoc v péči o naše mazlíčky.

🐾 Zvažte tuto odpovědnou volbu a společně buďme strážci pohody naší obce i našich mazlíčků. 🌈

Více informací můžete získat na obecním úřadě nebo telefonicky na čísle 724 093 331.

S přáním klidného a spokojeného soužití,

Václav Nedbal, starosta obce

#KastrováníKoček #ZdravíMazlíčků #SpolečněProObec

Foto : Autor: *User:Ragesoss (Sage Ross) for one imageHisashi for 4 imagesUser:多摩に暇人 for one imageDerivative work: Caspian blue – From top left to bottom right.Top left File:Tesla the cat 2.jpg by User:Ragesoss (Sage Ross) as CC-BY-SATop middle File:Orange tabby cat sitting on fallen leaves-Hisashi-01A.jpg Hisashi at Flickr as CC-BY-SATop right File:Brown and white tabby cat and flower trees-Hisashi-01.jpg by by Hisashi at Flickr as CC-BY-SABottom left File:Mackerel tabby cat with orange eyes-Hisashi-02.jpg by Hisashi at Flickr as CC-BY-SABottom middle File:Black and white cat sitting on a street-Hisashi-01.jpg by Hisashi at Flickr as CC-BY-SABottom right File:Stray calico cat near Sagami River-01.jpg by User:多摩に暇人 as PD-self, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=8398053

Datum vložení: 16. 10. 2023 9:17
Datum poslední aktualizace: 16. 10. 2023 9:27
Autor: Redaktor stránek

Život v obci

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
1
4
1
5
1
6
1
7
1
8
1
9
2
10
1
11
1
12
1
13
1
14
1
15
1
16
2
17
1
18
1
19
1
20
1
21
1
22
1
23
1
24
1
25
1
26
1
27
1
28
2
29
1
30
1
31
2

Svátek a výročí

Svátek má Ambrož, Benjamín

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

V prosinci-li zima, sníh-li hojně lítá, hojnost všady bývá žita.

Pranostika na akt. den

V prosinci zimy není, později přijíti nelení.

Fotogalerie

ČEZ distribuce

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Zjednodušená verze stránek

Místní firmy

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Akce podpořené dotacemi

Obec Jestřabí Lhota
obecJestřabí Lhota