Závěrečná prohlídka stavby proběhla za účasti zástupců zhotovitele, stavebního úřadu, policie a dalších orgánů. Policie vyjádřila pochvalu za provedenou stavbu, avšak upozornila na problém s parkováním vozidel podél chodníků, což může být považováno za přestupek, který bude následně Policii ČR trestat dle platných zákonů. Dále byly vzneseny připomínky k obnově dopravního značení a údržbě komunikací směrem na majitele komunikace. Po splnění posledních formalit bude vydáno během několika týdnů Rozhodnutí o trvalém užívání stavby.