V Jestřabí Lhotě se 8. června 2025 konalo vítání občánků, jehož se zúčastnili starosta obce Václav Nedbal a místostarosta Tomáš Procházka. Akce byla obohacena o krásné vystoupení dětí, které připravila paní ředitelka Mateřské školy Romana Balounová spolu s učitelkami. Tradiční událost byla zachycena na fotografiích paní Adély Tauscherové, čímž se stala vzpomínkou pro všechny zúčastněné.