Otevírací doba knihovny  Pondělí 17-19 hodin, Adresa : Jestřabí Lhota 74, 280 02 Kolín, Telefon : 321798223, email: jestrabilhotaknihovna@gmail.com

 

Nabízíme

Veřejný internet zdarma
Kopie formát A4 2,50Kč
Oboustranná A4 4,-Kč
Kopie formát A3 5,50Kč
Oboustranná A3 6,-Kč
Laminování A4 10,-Kč
Spirálová vazba 20,-Kč
Kompletní ceník zde

Horké zprávy z knižního pultu

syrovkaweb

Konečně vyšla nová kniha Roberta Fulghuma! V románu Poprask v sýrové uličce se Fulghum vrací v podobě, v jaké ho známe a máme rádi :-)

Dlouho očekávaný román Johna Irvinga konečně spatřil světlo světa! Ulička záhadných tajemství se zabývá tématem vidění budoucnosti, čtení myšlenek, i významem snů a vzpomínek v životě člověka. Pro nás jasné must read!

První román Zoe Sugg alias Zoelly se stal krátce po svém vydání nejúspěšnějším a nejrychleji se prodávajícím debutem roku. A teď je tu druhý díl, volně navazující Girl Online na turné. Máte rádi Zoellu a její videa? Pak si knížku pravděpodobně zamilujete, je totiž především – stejně jako její autorka – maximálně roztomilá! :-)

A teď jedna výborná zpráva pro všechny potterlovers! Nakladatelství Albatros Media získalo práva na české vydání divadelní hry Harry Potter and The Cursed Child! 

Aby těch nových skvělých knížek pro tento týden nebylo málo, vyšla také kniha Popismus. Jejím autorem je mj. Andy Warhol a přináší svědectví o 60. letech jeho očima. Mrkněte, je krásná uvnitř i navenek :-)

Víc se dozvíte na Martinus.cz nebo určitě zvládnete vygooglit.

Strašně ráda bych průběžně všechny nově vydávané tituly do knihovny nakoupovala, což ale není finančně reálné. V podzimní přírůstkové várce s řadou novinek počítám. Těště se na ně.

LP

Kalendář akcí

Kalendárium

Na webu

DnesDnes18
VčeraVčera48
TýdenTýden194
MěsícMěsíc1846
Od začátkuOd začátku130956