Otevírací doba knihovny  Pondělí 17-19 hodin, Adresa : Jestřabí Lhota 74, 280 02 Kolín, Telefon : 321798223, email: jestrabilhotaknihovna@gmail.com

 

Nabízíme

Veřejný internet zdarma
Kopie formát A4 2,50Kč
Oboustranná A4 4,-Kč
Kopie formát A3 5,50Kč
Oboustranná A3 6,-Kč
Laminování A4 10,-Kč
Spirálová vazba 20,-Kč
Kompletní ceník zde

Knižní tipy na léto

ilitwebVlna veder potvrdila příchod léta. Ať už se schováváte doma nebo chladíte u vody, knižní institut letos opět vydal brožuru, co si v létě přečíst. Tu vám káždému domů těžko doručím, proto níže odkaz na elektronickou verzi.

Pilným i občasným čtenářům nabízíme i letos výběr z čerstvých knižních novinek. Vytvořili jsme ho tak, aby si v něm každý mohl něco najít: bohatou knižní produkci českých nakladatelů jsme probrali s ohledem na různé věkové skupiny, z nabitého koše našich knihkupectví jsme se pokusili vytáhnout knihy různých žánrů, s různou tematikou a různě pojaté i laděné. Základní požadavek byl, že musí jít o titul vhodný k četbě během léta, který potěší na dovolené, na plovárně, při odpočinku po sportovním výkonu. Takový, co se hodí, i když třeba zůstanete znaveni po dalším uhoněném pracovním dnu v rozpařeném městě, v osamocení letního večera, ve chvíli, kdy jste neměli chuť nikam chodit a s nikým se bavit a zvolili jste za partnera knížku. Náš přehled nemůže obsáhnout vše dobré, co je na knižním trhu k mání, ale poslouží jako základní vodítko přinejmenším pro první krok, než se po policích obchodů podíváte pořádně. A určitě by vám měl pomoct, pokud si nevíte rady, jak začít.

Jako obvykle jsme ze selekce tipů na čtení předem vyřadili knihy, kterým se dostalo hodně pozornosti při propagačních akcích jako Velký knižní čtvrtek, případně byly nominované na ceny Magnesia Litera. A v zájmu objektivity necháváme stranou i tituly, na nichž se podíleli naši redaktoři a hlavní přispěvatelé.

Více na - http://www.iliteratura.cz/Clanek/36717/cteni-na-leto-2016

 

Krásné léto přeje Knižní institut.

Kalendář akcí

Kalendárium

Na webu

DnesDnes16
VčeraVčera48
TýdenTýden192
MěsícMěsíc1844
Od začátkuOd začátku130954