Otevírací doba knihovny  Pondělí 17-19 hodin, Adresa : Jestřabí Lhota 74, 280 02 Kolín, Telefon : 321798223, email: jestrabilhotaknihovna@gmail.com

 

Nabízíme

Veřejný internet zdarma
Kopie formát A4 2,50Kč
Oboustranná A4 4,-Kč
Kopie formát A3 5,50Kč
Oboustranná A3 6,-Kč
Laminování A4 10,-Kč
Spirálová vazba 20,-Kč
Kompletní ceník zde

Maminkovské čtení 5

čteníDopolední otevírací doba pro čtenáře 0-4let s maminkami či tatínky

V úterý 10.5.2016 od 9:30 hod mají všechny maminky nebo tatínkové na mateřské či rodičovské dovolené možnost využít speciální otevírací dopolední doby (přibližně do 11:00).

 

Téma je Svátek matek.Tentokrát bude mít prim maminka (tatínek) a dítko bude jejím šperkem.Proto vybereme knížky, které mají nejraději maminky. Vezměte si knížku, která je vaše nejoblíbenější. Nebo vyberte tu, kterou čtete spolu s dětmi nejraději. A úplně nejlépe přibalte tu, co se váže k maminčiným zálibám, koníčkům. Anebo vezměte všechny :)! Pojďte o tom všem dětem povyprávět a přečíst. Pro děti i ostatní maminky budete velkou inspirací.

 

Pro snazší organizaci je lepší, se na maminkovské čtení přihlásit na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo někde venku či v knihovně :).

Je vám asi jasné, že se nejedná o klidné, tiché čtení mlčky sedících dětí, ale je to příjemná příležitost, jak strávit jarní dopoledne. Jak si najít kamarády k setkání příště třeba na hřišti a časem ve školce :).

 

Jedná se o páté čtení a proto, bych požádala o zaplacení ročního členského příspěvku maminky (50,-Kč) na celý rok (pokud jste tak již neučinili).

 

(Doporučujeme po minulé zkušenosti bačkorky nebo druhé ponožky na běhání po studené podlaze, eventuelně drobnou svačinu, která neumaže knihy.)

Budeme se na vás těšit. Lucka a Anet Přichystalovy

Kalendář akcí

Kalendárium

Na webu

DnesDnes32
VčeraVčera48
TýdenTýden445
MěsícMěsíc150
Od začátkuOd začátku10942