Otevírací doba knihovny  Pondělí 17-19 hodin, Adresa : Jestřabí Lhota 74, 280 02 Kolín, Telefon : 321798223, email: jestrabilhotaknihovna@gmail.com

 

Nabízíme

Veřejný internet zdarma
Kopie formát A4 2,50Kč
Oboustranná A4 4,-Kč
Kopie formát A3 5,50Kč
Oboustranná A3 6,-Kč
Laminování A4 10,-Kč
Spirálová vazba 20,-Kč
Kompletní ceník zde

Maminkovské čtení 4

čteníDopolední otevírací doba pro čtenáře 0-3let s maminkami či tatínky

V pátek 8.4.2016 od 10hod mají všechny maminky nebo tatínkové na mateřské či rodičovské dovolené možnost využít speciální otevírací dopolední doby (přibližně 10:00 – 11:00). Čtiva pro nejmenší čtenáře pomalu přibývá, ale jednu s sebou klidně vezměte. Takovou, u které vám nevadí, že ji půjčíte i ostatním dětem.

 

Téma je zvířátkové.Zdá se, že opakovaně, ale první zvířátka za mnou do knihovny kvůli nemocem nepřišla. Číst budeme tedy knížky o zvířátkách. Můžete vzít i zvířecí hračku. Pozor, děti jako zvířátka neplatí ;). V blížícím se teplém období se za nimi můžeme hromadně vydat. Domluvíme se na čtení.

 

Pomalu si po špetkách začneme s těmi většími zvykat na „knihovnový“ program, prozatím s dopomocí maminek. Společné čtení, naučení říkanky, tvoření.

 

Pro snazší organizaci je lepší, se na maminkovské čtení přihlásit na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo někde venku či v knihovně :).

Je vám asi jasné, že se nejedná o klidné, tiché čtení mlčky sedících dětí, ale je to příjemná příležitost, jak strávit jarní dopoledne. Jak si najít kamarády k setkání příště třeba na hřišti a časem ve školce :).

 

Jedná se o čtvrté čtení a proto, bych požádala o zaplacení ročního členského příspěvku maminky (50,-Kč) na celý rok (pokud jste tak již neučinili).

 

(Doporučujeme po minulé zkušenosti bačkorky nebo druhé ponožky na běhání po studené podlaze, eventuelně drobnou svačinu, která neumaže knihy.)

Budeme se na vás těšit. Lucka a Anet PřichystalovyMAmi

Kalendář akcí

Kalendárium

Na webu

DnesDnes36
VčeraVčera48
TýdenTýden449
MěsícMěsíc154
Od začátkuOd začátku10946