Otevírací doba knihovny  Pondělí 17-19 hodin, Adresa : Jestřabí Lhota 74, 280 02 Kolín, Telefon : 321798223, email: jestrabilhotaknihovna@gmail.com

 

Nabízíme

Veřejný internet zdarma
Kopie formát A4 2,50Kč
Oboustranná A4 4,-Kč
Kopie formát A3 5,50Kč
Oboustranná A3 6,-Kč
Laminování A4 10,-Kč
Spirálová vazba 20,-Kč
Kompletní ceník zde

Maminkovské čtení 3

kytkywebDopolední otevírací doba pro čtenáře 0-3let s maminkami či tatínky

 

V úterý 8.3.2016 od 10hod mají všechny maminky nebo tatínkové na mateřské či rodičovské dovolené možnost využít speciální otevírací dopolední doby (přibližně 10:00 – 11:00). Čtiva pro nejmenší čtenáře pomalu přibývá, ale jednu s sebou klidně vezměte. Takovou, u které vám nevadí, že ji půjčíte i ostatním dětem.

 

Tentokrát je téma maminka a láska.Oslavíme s dětmi MDŽ :). Dětská pusinka je nejsladší.

 

Pro snazší organizaci je nutné, se na maminkovské čtení přihlásit na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo někde venku či v knihovně :).

 

Je vám asi jasné, že se nejedná o klidné, tiché čtení mlčky sedících dětí, ale je to příjemná příležitost, jak strávit ještě stále chladné dopoledne trochu jinak než každý den. Jak si najít kamarády k setkání příště třeba na hřišti a časem ve školce :).

 

Jedná se o třetí čtení a proto, bych všechny zúčastněné požádala o zaplacení ročního členského příspěvku maminky (50,-Kč) na celý rok.

(Doporučujeme po minulé zkušenosti bačkorky nebo druhé ponožky na běhání po studené podlaze, eventuelně drobnou svačinu, která neumaže knihy.)

 

Budeme se na vás těšit. Lucka a Anet Přichystalovy

Kalendář akcí

Kalendárium

Na webu

DnesDnes37
VčeraVčera48
TýdenTýden450
MěsícMěsíc155
Od začátkuOd začátku10947