Otevírací doba knihovny  Pondělí 17-19 hodin, Adresa : Jestřabí Lhota 74, 280 02 Kolín, Telefon : 321798223, email: jestrabilhotaknihovna@gmail.com

 

Nabízíme

Veřejný internet zdarma
Kopie formát A4 2,50Kč
Oboustranná A4 4,-Kč
Kopie formát A3 5,50Kč
Oboustranná A3 6,-Kč
Laminování A4 10,-Kč
Spirálová vazba 20,-Kč
Kompletní ceník zde

ON-LINE katalog v provozu!

online katalogMilí čtenáři.

Při zavřeném provozu mám možnost vychytávat mouchy. Jednou z nich byl nefunkční online katalog knih. Nikdo mě neupozornil, a mě vůbec nedošlo, že někdy přestal fungovat. NO, hlavně, že už jde právě teď, abyste mohli knihy vyhledávat na dálku, prohlížet, rezervovat je apod.

Jak celá věc funguje. Snadno.

  1. Na https://www.jestrabi-lhota.cz/knihovna/ rozklikněte v levém sloupci „nabídka“ položku „katalog knih“ – a jste tam!
  2. A můžete vesele vyhledávat knihy. Zadáte do okénka název nebo autora knihy nebo nějaké klíčové slovo, nebo přepnete na pokročilé či kombinované vyhledávání.
  3. Pokud se chcete přihlásit do svého uživatelského účtu vpravo nahoře najdete dva řádky pro uživatelské jméno (vaše knihovní číslo – to ale většina neznáte nebo lépe váš email, který jste vyplnili v přihlášce do knihovny) a heslo (které pokud je zadané mnou, je křestní jméno uživatele účtu nebo vámi zvolené).
  4. Pak už si můžete knihy označovat jako oblíbené, komentovat je, psát recenze, hodnocení … Uvidíte také, které knihy máte půjčené, v katalogu se vám bude i zobrazovat, které knihy jste již půjčené měli. Apod.

Pokud cokoli z přihlašování nebude fungovat nebojte se na mě obrátit. Přístup rychle vyřešíme.

On-line lovu zdar! :) LP

 

Kalendář akcí

Kalendárium

Na webu

DnesDnes55
VčeraVčera116
TýdenTýden368
MěsícMěsíc663
Od začátkuOd začátku21929