Otevírací doba knihovny  Pondělí 17-19 hodin, Adresa : Jestřabí Lhota 74, 280 02 Kolín, Telefon : 321798223, email: jestrabilhotaknihovna@gmail.com

 

Nabízíme

Veřejný internet zdarma
Kopie formát A4 2,50Kč
Oboustranná A4 4,-Kč
Kopie formát A3 5,50Kč
Oboustranná A3 6,-Kč
Laminování A4 10,-Kč
Spirálová vazba 20,-Kč
Kompletní ceník zde

Kniha ke dni dětí!

Tipy na dárky dětem na 1. června. Oslavte mezinárodní den dětí knihou a ne čokoládou. Sladký zážitek z knížky bude trvat déle :).
útěk webNa útěku od Marka

Vadase - Magicko-realistický příběh plný krásných barevných ilustrací vypráví o dobrodružství otce, jeho syna a jejich psa Alana a odkazuje k fantastickým Sindibádovým dobrodružstvím. Zároveň však kniha zůstává aktuální k současnému světu a jeho problémům.

 

Malého prince od Antoine de Saint-Exupéryho - Nesmrtelná klasika v půvabném novém vydání. Kdyby se všichni řídili moudry z této knihy, náš svět by možná byl ještě krásnějším místem. Tak nezapomeňte představit tenhle příběh i vašim dětem.

Justýnku a asistenčního jednorožce od Kateřiny Maďarkové - Tahle kniha byla stvořena ke kochání. Příběh Justýnky, která trpí akutním nedostatkem fantazie, na což jí doktor předepíše pár dní s kouzelným jednorožcem Hubertem, je ilustrován malbami umělkyně Lény Brauner. Kniha se bude ve vaší knihovně třpytit ještě dlouho po tom, co vaše děti vyrostou.

Harryho Pottera a Prokleté dítě od J. K. Rowling - Tak jasně, že si vaše děcka musí přečíst celou potterovskou sérii. To je nutnost. Ale nezapomeňte, že sedmi díly kouzelnické story to nekončí. Jsou tu bradavické učebnice (do kterých se děti určitě začtou radši než do těch skutečných mudlovských) a taky divadelní scénář osmého dílu. No ale vězte, že pokud vezmete svého malého čaroděje do Londýna na skutečné divadelní představení Harryho Pottera, zblázní se nadšením :-)

Prvních 100 zvířat Kniha pro nejmenší provede zázračným a dobrodružným světem zvířat a zároveň slouží k rozvoji slovní zásoby. Zkrátka a dobře jde o zábavnou a poučnou přípravku všech budoucích vášnivých čtenářů

Včely od Piotra Sochy - Přijměte pozvání do kouzelného světa včel! Vyzkoušíte si práci včelaře, ochutnáte různé druhy medu a zjistíte, proč se včely ocitly na Napoleonově plášti. Milion zajímavých informací o včelách a včelaření, které jsou podané zábavnou a netradiční formou, se ukrývá v báječné knize Piotra Sochy. Nechte se zlákat.

Kalendář akcí

Kalendárium

Na webu

DnesDnes39
VčeraVčera46
TýdenTýden207
MěsícMěsíc1304
Od začátkuOd začátku7729