** OD 3.6.2020 BUDOU DOČASNĚ PŘEMÍSTĚNY ZASTÁVKY AUTOBUSU 150M K NÁDRŽI SMĚREM VOLÁRNA ** !!! Uzávěrky silnice II/328 kolem Ovčár nám byly oznámeny až na vyžádání. Potrvají: za kruhovým objezdem před obcí Ovčáry od 21.5-15.9.2020 v obou směrech a před kruhovým objezdem tamtéž od 25.5.-7.6.2020 pouze ve směru na Kolín ** Připravujeme na neděli 7. června od 15hod pro děti RESTART DĚTSKÝCH AKCÍ, zveme Vás proto na náves ** Zpravodaj vyjde až před prázdninami **** Nouzový stav v ČR skončil, některá opatření však setrvávají v platnosti ** Nabízíme nadále ochranné roušky. Volejte si na telefon starosty obce 724093331** Stavba kanalizace se rozběhla směrem od hřbitova, občané dotčených oblastí budou seznámeni se situací. Fota průběžně vkládáme na Facebook obce **

1.úkol: Milý pomocníku. Snažíme se najít Gryzela. Nechal se slyšet, že když budeme úkoly plnit, občas nechá stopu, abychom věděli, kam přecestoval. Pomocníčku, najdi tedy v atlase světa, v navigaci nebo v internetových mapách aktuální pozici Gryzela, abychom ho mohli požádat o další úkol: město na zeměpisných souřadnicích:                                                   53°33′1″ s. š.,9°59′34″ v. d.                                                    Úkol za 2b.

Pošli nám název města společně s přihlašovacími údaji na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 31.1. Další úkol čekejte již na webu obce a ve vývěsce oú (26.1.).               

                                                                                   Díky Oli ze Stínové Lhoty.

Přihlašovací údaje: jméno, bydliště, věk       

 

 

mapka2