** Nový Zpravodaj Jestřabí Lhota 4/2019 ve vašich schránkách a zde na webu ** Do 1.11. žádáme občany o odklizení soukromého majetku z veřejných prostranství. Jedná se o stavební skládky a stavební konstrukce. Po tomto datu budou vyměřeny pronájmy ** V návaznosti na uzákonění povinného čipování psů a zájmu občanů, nabízíme možnost chovatelům realizaci označení psů mikročipem veterinářem přímo v obci Jestřabí Lhota. Podmínkou je, aby se v termínu do 7. listopadu přihlásilo minimálně 10 chovatelů psů v kanceláři obecního úřadu,na mobil, nebo email. Zde uvedou jméno, adresu chovatele, počet psů a kontaktní telefon **

1.úkol: Milý pomocníku. Snažíme se najít Gryzela. Nechal se slyšet, že když budeme úkoly plnit, občas nechá stopu, abychom věděli, kam přecestoval. Pomocníčku, najdi tedy v atlase světa, v navigaci nebo v internetových mapách aktuální pozici Gryzela, abychom ho mohli požádat o další úkol: město na zeměpisných souřadnicích:                                                   53°33′1″ s. š.,9°59′34″ v. d.                                                    Úkol za 2b.

Pošli nám název města společně s přihlašovacími údaji na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 31.1. Další úkol čekejte již na webu obce a ve vývěsce oú (26.1.).               

                                                                                   Díky Oli ze Stínové Lhoty.

Přihlašovací údaje: jméno, bydliště, věk       

 

 

mapka2