** Silnice od návsi ke hřbitovu bude ZCELA UZAVŘENA, tedy nepřístupná od středy 6.10.2021. ** Soukromé přípojky kanalizací je možno budovat již nyní podmínkou je připojení se k hlavnímu řádu až PO PROVEDENÍ kolaudace hlavních stok **

Hasiči Ovčáry, se kterými má naše obec smlouvu o spolupráci nás požádali o zveřejnění následující výzvy :

 

Obvykle pomáháme My Vám,nyni prosíme My o Vaší pomoc!!
 
 Hasiči Ovčáry prosí o zaslání co nejvíce hlasů a tím zvýšit možnost výhry. Vážení přátelé, Naše jednotka byla vybrána do užší nominace v anketě Dobrovolní hasiči roku, v oblasti střed - sever Čech, mezi pětici nejlepších dobrovolných jednotek (Nominovali jsme zásah z 28.12.2020, požár Teplárny Kolín, kam jsme dorazili jako první dobrovolná jednotka) 
Toto hlasování bude probíhat do 20.10.2021 Hlasovat lze dvěma způsoby, prostřednictvím hlasovacího formuláře přímo na stránkách ankety: 
 a zasláním hlasovací SMS ,
ve tvaru HASICI (mezera)JSSC2 na číslo 900 77 06  
Každý hlasující muže hlasovat oběma způsoby!!!!!!
Děkujeme za poslání co největšího počtu hlasů a podpoření naší jednotky.
Členové jednotky hasičů Ovčáry

received 1700880196749688

ČEZ Distribuce

Svátky

Dnes : Havel
Zítra : Hedvika
Pozítří : Lukáš