*** Důležité upozornění obecního úřadu : V současnosti pracujeme na kolaudaci stavby kanalizace. Do ukončení kolaudačního řízení stavby kanalizace je zakázáno vypouštět do nového kanalizačního řadu odpadní vody. Důrazně upozorňujeme ty občany, kteří již tak učinili, aby svou činnost okamžitě ukončili, neboť se vystavují finančnímu postihu. Datum možného připojení bude včas oznámen. Děkujeme za spolupráci. ** Otevřel nový provozovatel obchodu v Jestřabí Lhotě ** Soukromé přípojky kanalizace je možno budovat již nyní. Napojení na hlavní řád bude možné, dle předpokladu úspěšné kolaudace na přelomu března/dubna **

Hasiči Ovčáry, se kterými má naše obec smlouvu o spolupráci nás požádali o zveřejnění následující výzvy :

 

Obvykle pomáháme My Vám,nyni prosíme My o Vaší pomoc!!
 
 Hasiči Ovčáry prosí o zaslání co nejvíce hlasů a tím zvýšit možnost výhry. Vážení přátelé, Naše jednotka byla vybrána do užší nominace v anketě Dobrovolní hasiči roku, v oblasti střed - sever Čech, mezi pětici nejlepších dobrovolných jednotek (Nominovali jsme zásah z 28.12.2020, požár Teplárny Kolín, kam jsme dorazili jako první dobrovolná jednotka) 
Toto hlasování bude probíhat do 20.10.2021 Hlasovat lze dvěma způsoby, prostřednictvím hlasovacího formuláře přímo na stránkách ankety: 
 a zasláním hlasovací SMS ,
ve tvaru HASICI (mezera)JSSC2 na číslo 900 77 06  
Každý hlasující muže hlasovat oběma způsoby!!!!!!
Děkujeme za poslání co největšího počtu hlasů a podpoření naší jednotky.
Členové jednotky hasičů Ovčáry

received 1700880196749688

Svátky

Dnes : Slavomír
Zítra : Zdeněk
Pozítří : Milena